O NAS

Nasza historia to autentyczna miłość oraz wielka pasja do podróży i odkrywania świata. To odwaga oraz ciągła, niezaspokojona ciekawość tego, co przyniesie nowy dzień.

Dripca to prawdziwa historia o podróży dookoła naszej planety, podczas której z ogromną uwagą przyglądaliśmy się historii ziarna kawy - od samego początku jego istnienia, aż po etap jego spożycia. To ziarno przebywa równie pasjonującą podróż, jaką dane było przeżyć także nam.

Kawa z dripa w jednorazowych torebkach wzięła swój początek z Japonii, gdzie ciągle jest bardzo popularna. Dlatego postanowiliśmy, że nasza kawa będzie pakowana w najwyższej jakości jednorazową torebkę zaprojektowaną i wykonaną właśnie w Japonii. Dzięki temu mamy pewność, że nasz produkt jest przemyślany i zaprojektowany z odpowiednią precyzją i właściwą funkcjonalnością. 

Dodatkowym wyróżnikiem naszego produktu jest zgrzewanie torebki ze świeżo zmieloną kawą za pomocą ultradźwięków - “na zimno” czyli bez użycia wysokiej temperatury, co pozwala zachować pełnię smaku i aromatu. Dripca od początku do końca jest naszym, rzemieślniczym produktem, który pakujemy w wygodne, jednorazowe torebki.

Dripca o nas

Kawa w podróży czy Yerba Mate w pracy to bardzo ważny moment wprowadzenia się w odpowiedni nastrój i podróż do świata swojej wyobraźni, marzeń i inspiracji. To często również czas spotkania innych ludzi oraz chwila rozmowy. To także chwila dla siebie. Właśnie dlatego chcemy dać Ci przeżyć wspaniałą podróż każdego dnia. 

 

CHESZ WIEDZIEĆ PIERWSZY?

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA